Koss Porta Pro

Koss Porta Pro

Koss je známý výrobce sluchátek, který má v tomto oboru neuvěřitelně dlouhou tradici ( sluchátka navrhuje a vyrábí už od roku 1953 ). Obrovskou popularitu se jim podařilo získat hlavně díky vysoce kvalitnímu zvuku, který byl a je u všech modelů před konkurencí. Většina hudebníků, profesionálů ze všech oborů okolo muziky spoléhá právě na jejich zvuk.

Autor fotografie: Malcohol

Koss Porta Pro
Koss PortaPro

Koss Porta Pro je velmi oblíbená řada sluchátek, která i díky vynikajícímu poměru mezi kvalitou a cenou nejprodávanější u nás. Mají naprosto nezaměnitelný tvar, který se až na drobné změny nemění už od devadesátých let minulého století. Proč také měnit něco co perfektně funguje a zákazníkům vyhovuje. Kouzlo je v tom, že kromě sluchadla, které doléhá na vaše ucho se sluchátka ještě o něco výše opírají molitanovou částí také o hlavu. Tím výrobce zajistil, že Vám dobře drží na hlavě a přitom zbytečně silně netlačí na uši, které tak mohou lépe plnit svoji funkci. Koss Porta Pro jsou drátová sluchátka, kabel je dlouhý 1,25 metru, což je dostatečná délka pro použití s jakýmkoliv přístrojem (přehrávačem). Hmotnost sluchátek je pouhých 80 gramů. Kmitočtový rozsah leží mezi 15 a 25.000 Hz, citlivost je potom 101 dB/mW. Protože se jedná o vysoce profesionální výrobek, nemůžeme u nich samozřejmě hledat takové nesmysly jako je mikrofon (jen by zvyšoval hmotnost a překážel), nebo třeba ovládání hlasitosti.

Za dobrou cenu tak dostáváte kvalitní sluchátka od renomovaného výrobce, která Vám bude každý závidět. Navíc perfektně sedí a drží na hlavě a dají se složit do cestovních rozměrů. Design sluchátek je kapitola sama pro sebe, v tomto ohledu firma Koss udává trendy.

Ceny Koss Porta Pro

Parametry Koss Porta Pro

  • kmitočtový rozsah 15-25.000 Hz
  • citlivost 101 dB/mW
  • zkreslení < 0,2 %
  • hmotnost sluchátek 80 gramů
  • délka přívodního kabelu 1,25 metru
  • konektor 3,5 Jack
  • možnost složit do přiloženého obalu