Panasonic HC-V250

Panasonic HC-V250

Panasonic je jednou z firem, která má s videokamerami pro domácí uživatele největší zkušenosti. Za desítky let, kdy je možné natočit si doma své ratolesti, zážitky z dovolené a podobně se změnila pouze velikost kamer (dnes jsou podstatně menší a lehčí), ergonomie, paměťová média a technologie pro zpracování obrazu. Panasonic má na našem trhu velmi dobré jméno a mnozí uživatelé u této značky zůstávají celý život, pouze mění modely za novější.

Panasonic HC-V250
Panasonic HC-V250

Panasonic HC-V250 je digitální pro běžné domácí uživatele, která za velmi příznivou pořizovací cenu dokáže natáčet v rozlišení Full HD s optickou stabilizací obrazu a s optickým zoomem až 62x . Pokud patříte mezi příznivce a uživatele kamer od Panasonicu tak bude pro Vás ovládání této kamery naprostou hračkou protože rozmístění jednotlivých ovládacích prvků se nemění. Proč také zasahovat do něčeho co léta funguje. I pro nové zákazníky je ale ovládání a nastavení kamery velmi intuitivní záležitostí a bude otázkou pár minut. Menu je kompletně v českém jazyce, jako se na výrobek prodávaný na našem trhu sluší a patří. Stabilizace obrazu funguje na jedničku a je vidět že v této oblasti má Panasonic dlouholeté zkušenosti.

Nejenom jako hledáček vám poslouží dotyková LCD obrazovka s uhlopříčkou 6,7  centimetru. Kamera je vybavená moderním WiFi rozhraním a spojit se s ní můžete také prostřednictvím USB, miniHDMI nebo A/V vstupu. Záznam videa i fotografie se ukládají na paměťové kartu typu SD, SDHC, nebo SDXC které lze zakoupit za velmi příznivé ceny.  Hmotnost kamery je pouhých 216 gramů, při rozměrech 53 x 59 x 116 milimetrů. V dané cenové hladině se jedná o výborný výrobek.

Ceny kamery Panasonic HC-V250

Parametry Panasonic HC-V250

  • LCD obrazovka 6,7 centimetru (uhlopříčka)
  • optický zoom 62 x
  • rozlišení videa Full HD (1920 x 1080)
  • paměťové karty SD, SDHC, SDXC
  • hmotnost kamery 216 gramů
  • rozměry 53 x 59 x 116 milimetrů