Panasonic SC-PMX7EG

Panasonic SC-PMX7EG

Panasonic má v oblasti audiotechniky velmi bohaté zkušenosti a velmi dobré jméno. I na našem trhu patří jeho HiFi systémy všech velikostí k velmi oblíbenému a dobře prodávanému zboží. Nezaostává ani co se týká designu, jejich věže jsou moderní a elegantní.

Panasonic SC-PMX7EG
Panasonic SC-PMX7EG

Panasonic SC-PMX7EG je oblíbený Hi-Fi systém ve formátu mikro, který potěší především přijatelnou pořizovací cenou, výbornou kvalitou zvuku a také podporou Bluetooh a v neposlední řadě také Lightning Pin Dock, který umožní spojení s oblíbenými přístroji iPod nebo iPhone. Tento dock je jistě velkým lákadlem pro zapřísáhlé „jablíčkáře“.

Reproduktory jsou vyrobené z bambusových a uhlíkových vláken a jejich zvuk je krásně čistý, nijak nezkreslený počínaje basy až po výšky. To má na svědomí třípásmový reproduktorový systém který zahrnuje basový, výškový a supervýškový reproduktor. Každý z nich dostává svůj vlastní signál v pásmu které je v jeho rozsahu. Navíc mají vylepšenou membránu ve výškovém reproduktoru, díky které je zvuk výšek o dost čistší.

Mikrověž umožňuje přehrávání všech běžně používaných zvukových formátů (CD-DA. MP3; CD. USB. iPod/iPhone) které je možné spustil z CD disku, z iPodu nebo iPhonu prostřednictvím dockovací stanice, případně i z přehrávače připojeného do USB vstupu a nebo AUX vstupem. Dálé lze využít Bluetooth. Displej věže vám bez problémů ukazuje názvy skladeb při pžehrávání z USB. Kabely k reproduktorům nejsou právě nejdelší, ale dají se vyměnit. U mikrosystémů se přecejenom nepředpokládá delší vzdálenost mezi hlavní jednotkou a reproduktory.

Hlavní jednotka má rozměry 210 x 120 x 266 milimetrů, reproduktory potom 161 x 238 x 262 milimetrů.

Ceny Panasonic SC-PMX7EG

Parametry Panasonic SC-PMX7EG

  • reproduktory z bambusovo-uhlíkových vláken
  • třípásmový systém
  • CD, USB vstup, AUX, BlueTooth
  • dock pro iPod
  • rozměry hlavní jednotky  210 x 120 x 266 milimetrů
  • rozměry reproduktoru 161 x 238 x 262 milimetru
  • rádio s RDS
  • možnost nastavení výšek i basů (-4 až +4 )