Samsung GALAXY Tab SM-T320

Samsung GALAXY Tab SM-T320

Tablety od Samsungu jsou právem považovány za jedny z nejkvalitnějších na našem trhu. Zkušenosti firmy v této oblasti jsou obrovské a když si k tomu připočteme letité know-how firmy v oblasti výroby displejů a procesorů, je jasné že jsou před konkurencí vždy o něco napřed. Z mnoha testů vyplývá že jsou v podstatě jedinou vážnější konkurencí iPadů. Jsou známé velmi elegantním designem, kvalitním hardwarem a především špičkovým displejem. Stejné je tomu i u modelu s označením Samsung GALAXY Tab SM-T320.

Samsung GALAXY Tab SM-T320
Samsung GALAXY Tab SM-T320

Tento dnes již cenově velmi dostupný osmipalcový tablet pracuje se systémem Android 4.4, což není u Samsungu žádným překvapením. Výkon tabletu má na starosti čtyřjádrový procesor ( 2.3 GHz ), který má k dispozici 2 GB operační paměti. Pro fotografie, filmy, hudbu a další uživatelská data je připravená interní paměť s kapacitou 16 GB, kterou lze v případě potřeby ještě navýšit s pomocí paměťové karty maximální velikost 64 GB. Skutečnou chloubou tabletu je jeho displej, který zvládne rozlišení WQXGA (2560 x 1600), a to i přesto že je „pouze“ osmipalcový. Tady má Samsung před konkurencí náskok. Zadní fotoaparát tabletu SM-T320 umí pořídit pěkné snímky v rozlišení až 8 megapixelů, navíc umí automaticky zaostřovat a disponuje diodovým bleskem pro případ focení v horších světelných podmínkách. Samozřejmě umožňuje také natáčení videa. V této cenové relaci se jedná pravděpodobně o nejkvalitnější přístroj, navíc značkový a s dobrou výdrží baterie.

Připojení k síti zajistí WiFi rozhraní, s tabletem se lze také spojit prostřednictvím microUSB portu nebo prostřednictvím Bluetooth.

Ceny Samsung GALAXY Tab SM-T320

Parametry Samsung GALAXY Tab SM-T320

  • uhlopříčka displeje 8,4 palce
  • čtyřjádrový procesor 2.3 GHz
  • operační paměť 2 GB
  • rozlišení displeje WQXGA (2560 x 1600)
  • WiFi, Bluetooth, microUSB