Apple iPod shuffle 2GB

Apple iPod shuffle 2GB

Stylový maličký přehrávač komprimované hudby, který není potřeba nijak dlouze představovat. Pro mnohé z nás byl právě některý z rodiny iPodů prvním seznámením s produkty firmy s nakousnutým jablkem ve znaku. Možná je to i proto, že MP3 přehrávače jsou v nabídce společnosti Apple nejlevnějším produktem. Mezi jeho největší přednosti patří právě špičková kvalita zpracování, miniaturní rozměry a hlavně prestižní značka tohoto produktu. Používání a ovládání je velice intuitivní a typický je i způsob uchycení iPodu k oblečení.

Apple iPod shuffle 2GB
Apple iPod shuffle 2GB

Kapacita interní paměti určené pro písničky je 2 GB, což se sice na první pohled může zdát v dnešním světě poněkud málo, ale přece jenom se jedná o přístroj kde jde hlavně o nízkou hmotnost a malé rozměry a při běžné velikosti komprimované hudby ( cca. 8 MB ) pojme iPod až 250 písniček a to není rozhodně málo. Apple iPod shuffle přehrává písničky v mobilních formátech AAC, MP3, WAV tedy ve všech nejpoužívanějších a nejrozšířenějších. Baterie udrží přehrávač v chodu přibližně 15 hodin.

Přehrávač se prodává v sedmi barevných provedeních – purple, silver, blue, yellow, green, pink a gray, takže si vhodný model může vybrat opravdu každý. Hmotnost iPodu shuffle je pouhých 12,5 gramů při rozměrech: tloušťka pouhých 8,7 milimetrů, výška 29 a šířka 31 milimetrů.

Ceny Apple iPod shuffle 2GB

Parametry Apple iPod shuffle 2GB

  • kapacita interní paměti 2 GB
  • podporované formáty AAC, MP3, WAV
  • baterie na cca 15 hodin přehrávání
  • sedm barevných provedení
  • hmotnost 12,5 gramu
  • rozměry 8,7 x 29 x 31 milimetru