Samsung i9301 Galaxy S III Neo

Samsung i9301 Galaxy S III Neo

Samsung si na trhu s mobilními telefony vybudoval takové jméno, že jeho modely není třeba nijak dlouze představovat. S tím jak vydává stále nové modely dochází k výraznému zlevnění těch starších, mnohdy velmi dobře vybavených přístrojů. To je i případ velmi oblíbeného přístroje s označením Samsung i9301 Galaxy S3 Neo, který je dnes v eshopech k mání za velmi slušné peníze a pro mnoho uživatelů je to naprosto dostatečný model.

Samsung i9301 Galaxy S III Neo
Samsung i9301 Galaxy S III Neo

 

Jedná se o smartphone o velikosti 4,8 palce s osvědčeným dotykovým Super Amoled displejem, který pracuje v rozlišení 720 x 1280. O plynulý běh oblíbeného systému Android (verze 4.4 KitKat) se stará čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 400 (1.4 GHz), který má k dispozici operační paměť s kapacitou 1,5 GB. Díky této konfiguraci si můžete být naprosto jisti, že se Vám telefon nebude sekat ani při vyšším vytížení aplikacemi. Pro data uživatele je připravená interní paměť s kapacitou 16 GB, kterou lze ještě rozšířit prostřednictvím MicroSD karty (s maximální kapacitou 64 GB). Fotoaparát zvládne pořizovat snímky v rozlišení až 8 MPix, disponuje funkcí automatického ostření a také přisvětlovací diodou. Dále jsou k dispozici například funkce rádia
Telefon je samozřejmě vybavený WiFi přijímačem a dále také Bluetooth, GPS přijímačem, microUSB konektor nebo třeba Jack pro připojení sluchátek. Vzhledem k pořizovací ceně budete jen těžko hledat stejně vybavený telefon, navíc značkový a vyrobený z kvalitního materiálu.

Parametry Samsung i9301 Galaxy S III Neo

  • velikost telefonu 4,8 palce
  • displej Super Amoled
  • rozlišení 720 x 1280
  • čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 400
  • operační paměť 1,5 GB
  • interní paměť 16 GB
  • slot pro microSD kartu (max 16 GB)

Ceny Samsung i9301 Galaxy S III Neo